درباره کلاس

بعد از کلاس آموزش عکاسی با دوربین DSLR این بار به سراغ آموزش فیلم برداری با دوربین DSLR رفته ایم. این آموزش برای افراد مبتدی تا حرفه ای مناسب است. در این آموزش به نکات بسیار مهم در مورد فیلم برداری اشاره شده است. شما برای پشت سر گذاشتن این آموزش تنها به یک دوربین و خلاقیت احتیاج خواهید داشت. در آموزش فیلم برداری با دوربین DSLR شما تمام تکنیک هایی را که فیلم سازان بزرگ برای ساخت فیلم خود از آن استفاده می کنند را فرا خواهید گرفت و به صورت عملی آموزش خواهید دید. در پایان این آموزش تعدادی سوال برای شمامطرح شده است که می توانید دانش خود را بسنجید.

در آموزش فیلم برداری با دوربین DSLR چه مواردی یاد خواهید گرفت؟

 در این آموزش برای ایجاد خلاقیت نحوه ی کار با دوربین را به طور کلی آموزش خواهید دید. موارد مهمی مانند حرکت نور و ترکیب را فراخواهید گرفت. هدف اصلی این آموزش درک بهتر تکنیک هایی است که یک فیلم ساز حرفه ای از آن استفاده می کند. یکی دیگر از اهداف این کلاس بالا بردن سطح دانش هنرجو می باشد.

این کلاس برای چه کسانی مناسب است؟

 کلاس آموزش فیلم برداری با دوربین DSLR برای علاقه مندان به دنیای فیلم سازی و افرادی که می خواهند فیلم سازی را به صورت حرفه ای دنبال کنند بسیار مناسب است. اگر علاقه ای به دنیای فیلم سازی دارید و می خواهید به زودی در این صنعت فعالیت کنید پیشنهاد می کنم در این کلاس شرکت کنید. این کلاس برای افراد حرفه ای هم مفید خواهد بود.

تجهیزات مورد نیاز این دوره

شما در این آموزش دقیقا مثل مدرس کلاس تنها احتیاج به یک دوربین DSLR یا SLR خواهید داشت. هیچ تجهیزات دیگری لازم نیست.

امتحان دوره

Camera Exposure: dslr-class.com/quiz1

Camera Functions: dslr-class.com/quiz2

The Video Language: dslr-class.com/quiz3

Camera Movement: dslr-class.com/quiz4

Light for Video: dslr-class.com/quiz5

دانلود این کلاس به صورت کامل
  • حجم فایل: 1 گیگابایت
  • تعداد ویدیوهای این کلاس: 28
  • زبان: انگلیسی
  • زیرنویس فارسی: ندارد
  • قیمت: رایگان
  • کلاس 1 از …

Leave a Reply