طراحی و دیزاین

طراحی پوستر تجربی

By 2018-12-24 ژانویه 16th, 2019 No Comments

درباره این کلاس

  در کلاس طراحی پوستر تجربی شما خواهید آموخت چگونه شبیه سازی هایی را در ایلوستریتور ایجاد کنید و  از آن ها در فتوشاپ استفاده کنید. شما در این آموزش استانداردهای طراحی پوستر را خواهید آموخت و یاد خواهید گرفت چگونه یک پوستر زیبا و خلاقانه در طراحی کنید.

سوالی که ذهن بسیاری از طراحان و گرافیست ها را به خود مشغول می کند این است که چگونه بطور اصولی، یک پوستر یا بنر زیبا را در کمترین زمان طراحی و تهیه کنند. در این ویدیو ما به صورت گام به گام به شما

آموزش خواهیم داد. پس از اتمام دوره شما قادر به ایجاد طرح های مشابه در کار خود خواهید بود.

مزیت های طراحی پوستر

طراحی پوستر تجربی (baugasm)همواره یک از بهترین نوع طراحی هاست. در طراحی پوستر تجربی می توان قوانین را زیر پا گذاشت. پوستر تبلیغاتی فقط نیاز به خلاقیت و جسارت دارد و اگر قدرتمند باشد، احساسات افراد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

تعدادی از پوسترها شما را هیجان زده می کند و باعث می شود ضربان قلبتان تند شود مانند پوستر های موسیقی و پوسترهای مناسبتی. تعدادی دیگر، پر از اطلاعات در یک زمینه هستند. بعضی از آن ها اصلا اطلاعات خاصی نمی دهند و فقط ارجاع می دهند به یک مکان یا سایت و یا هرجای دیگر.

طراحی پوستر تجربی

تعدادی از مزیت های پوستر

دركل اولويت یک پوستر اين است كه رويدادي را به اطلاع اشخاص برساند. اطلاعات کلیدی باید به‌آسانی از راه دور قابل‌خواندن باشد تا توجه مردم را جلب كند.

شما می توانید با طراحی یک پوستر خلاقانه تعداد بسیار زیادی مخاطب جذب کنید. در هر حرفه ای که فعالیت   دارید بهتر است برای خود یک پوستر طراحی کنید

 هدف از طراحی پوستر تجربی چیست ؟

هدف از طراحی هر پوستر در معرض نمايش گذاشتن چيزي براي مردم است که شامل استفاده از کلمات و المان‌هایی است که جلب‌ توجه می‌کنند، برای تبلیغ یک کنسرت و یا فیلم و یا رویدادهای دیگر. به همین دلیل جلب‌توجه عموم، امری حیاتی است.

دانلود این کلاس به صورت کامل
  • حجم فایل: 280 مگابایت
  • تعداد ویدیوهای این کلاس: 5
  • زبان: انگلیسی
  • زیرنویس فارسی: ندارد
  • قیمت: رایگان
  • کلاس 1 از …

Leave a Reply